Komunikat

KOMUNIKAT PAŹDZIERNIK 2015 r. .

  1. Działalność Oddziału
 • 22 października o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie na wystawie Andrzeja Sadowskiego p.t. Hiperpejzaż współczesności. Retrospektywa 1966-2015 w Ośrodku Propagandy Sztuki w Parku im. H. Sienkiewicza
 • 9 listopada o godz. 18.00 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Oddziału Łódzkiego SHS w naszej siedzibie.
 • 20 listopada br. – o godzinie 11.00 odbędzie się w Warszawie posiedzenie plenarne Zarządu Głównego SHS.
 • 10 grudnia o godz. 18.00 odbędzie się doroczne spotkanie opłatkowe w Galerii Willa, ul. Wólczańska 31/33.
 • O godz. 17.00 zebranie zarządu, tamże.
 • 11 grudnia o godz. 11.00 odbędzie się w siedzibie Zarządu Głównego w Warszawie : XLII Zwyczajne Walne Zebranie Delegatów Oddziałów.
 • 2. Sesje i konferencje naukowe

 • W dniach 8-11 października 2015 r. Katedra Historii Sztuki UŁ zaprasza na Trzeci Ogólnopolski Kongres Studentów i Doktorantów Historii Sztuki. Szczegółowe informacje: http://www.historiasztuki.uni.lodz.pl/ Krakowski Oddział SHS we współpracy z Muzeum Narodowym w Krakowie, Biblioteką Jagiellońską oraz Akademią Sztuk Pięknych w dniach 2-3 marca 2016 roku planuje zorganizować drugą edycję konferencji naukowej O miejsce książki w historii sztuki, pod tytułem Państwo i Kościół. W rocznicę chrztu Polski. Zainteresowanych prosimy o przysyłanie propozycji wystąpień wraz z krótkim opisem (do 500 znaków) do 31 października 2015 roku na adres mailowy: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , lub do Oddziału Krakowskiego SHS, ul. Starowiślna 29-31, 31-008 Kraków.

  3. Sprawy organizacyjne:

  Kol. Katarzyna Biłas pełni dyżury w naszej siedzibie w czwartki, w godz. 14.00-17.00.

  Przypominamy, że składka członkowska w naszym Stowarzyszeniu wynosi: 5 zł/mies., ulgowa (dla emerytów i rencistów) - 2,50 zł/mies. Składka z opłatą na Fundusz Pomocy Koleżeńskiej: normalna - 8 zł/mies. (5 zł i 3 zł), ulgowa: 4 zł/mies. (2.50 zł i 1.50 zł). Prosimy o aktualizacje dyspozycji bankowych! Członkowie Oddziału opłacający składki będą mieli możliwości: przedłużenia ważności legitymacji członkowskiej oraz wsparcia Oddziału w sprawach zawodowych i indywidualnych, jeśli o takowe będą się ubiegali.


  Zarząd Oddziału informuje, że przesyłamy komunikaty drogą elektroniczną pod wskazany adres e-mail. Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aktualnych adresów poczty elektronicznej na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  UWAGA: komunikaty i informacje zamieszczane są na naszej stronie www.shslodz.pl

  W imieniu Zarządu Sekretarz Oddziału /-/Ewa Szelągowska

Aktualności

 • W dniu 17 maja br. - wyjątkowo o godz. 19:00

  kol. Krzysztof Stefański przedstawi referat pt:. "Zapoznane dzieło Jana Styki w kościele ojców jezuitów w Łodzi" ( Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, skrzydło C, I piętro.

  O godz. 17.00 zebranie Zarządu.
  Więcej aktualności w bieżącym komunikacie

  Aktualizacja strony: Aleksandra Olczyk; przygotowanie materiałów: Małgorzata Wróblewska Markiewicz